KONST / Litografier / Litografi 5417203
nr 541 7203
Litografi
Signerad i plåten Eugen (Prins Eugen), Stockholms slott, 16x23
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:19:35
200 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr